Tekijät

Jos olet kiinnostunut kuulemaan lisää ratkaisuistamme matkahallintoon ja liikematkustukseen, ota yhteyttä myyntiryhmäämme: 
newsales.fi@amexgbt.com 
tai p. 010 826 2284 (ei matkavarauksia).

Yksittäisiä matkavarauksia koskevissa asioissa ole yhteydessä omaan palvelutiimiisi, jonka tavoitat puhelimitse 24/7. Arkisin klo 8-17 sinua auttaa myös Call Centerimme numerossa 0600 977 90 (2,03€/min+pvm). Muutokset/peruutukset voit soittaa numeroon 09 818 5550.

 

Laura Jokinen
Client Portfolio Manager

laura.jokinen@amexgbt.com

 

 

 

Tuula Laitinen
Sales Manager

tuula.laitinen@amexgbt.com

 

 

 

Jaana Sarlin
Sales Representative

jaana.sarlin@amexgbt.com

 

 

 

Maarit Liljaniemi
Sales Representative

maarit.liljaniemi@amexgbt.com

 

 

 

Sanna Kullberg
Sales Representative

sanna.kullberg@amexgbt.com

 

 

 

Kirsi Aromaa
Client General Manager

kirsi.aromaa@amexgbt.com

 

 

 

Gabriela Suortti
Client Portfolio Manager

gabriela.suortti@amexgbt.com

 

 

 

Viia Suomi
Sales Manager

viia.suomi@amexgbt.com

 

 

 

Kikka Salonen
Client General Manager

kikka.salonen@amexgbt.com

 

 

 

Helena Peltoniemi
Client General Manager

helena.peltoniemi@amexgbt.com

 

 

 

Minna Möttönen
Client General Manager

minna.mottonen@amexgbt.com

 

 

Taru Koskinen
Client Portfolio Manager, valtionhallinnon palvelut

taru.koskinen@amexgbt.com

 

 

 

Ari Ilonen
Johtaja, liikematkat ja asiakaskokemus

ari.ilonen@amexgbt.com * Twitter * LinkedIn