Tekijät

Jos olet kiinnostunut kuulemaan lisää ratkaisuistamme matkahallintoon ja liikematkustukseen, ota yhteyttä meihin (ei matkavarauksia).

Yksittäisiä matkavarauksia koskevissa asioissa ole yhteydessä omaan palvelutiimiisi, jonka tavoitat puhelimitse 24/7. 

 

Jaana Sarlin
Sales Manager

jaana.sarlin@amexgbt.com

 

 

 

Gabriela Suortti
Portfolio Manager

gabriela.suortti@amexgbt.com

 

 

 

 

Maarit Liljaniemi
Client Manager

maarit.liljaniemi@amexgbt.com

 

 

 

Sanna Kullberg
Account Manager
sanna.kullberg@amexgbt.com

 

 

 

 

Kikka Salonen
Operational Account Manager

kikka.salonen@amexgbt.com

 

 

 

Helena Peltoniemi
Client General Manager

helena.peltoniemi@amexgbt.com

 

 

 

Minna Möttönen
Client Manager

minna.mottonen@amexgbt.com